مقالات

بهترین همبرگر برای کودکان

بهترین همبرگری که برای تغذیه کوکان مناسب است همبرگری است که از گوشت تازه تهیه شده باشد و میزان چربی  آن حداکثر 15 % باشد. همبرگر تشکیل شده از گوشت تازه دارای میزان پروتیین، کالری، فسفر، سلنیوم و کلسیم بالا است. علاوه بر همبرگر کودکان به فست فود های دیگر نیز علاقه بسیاری دارند. فست فود های سالم و خوشمزه مناسب کودکان فست فودهای هستند که از مواد با کیفیت و سالم تشکیل شده باشند.

بهترین همبرگر برای کودکان:

همبرگر یکی از فست فودهای مورد علاقه کودکان است که به دلیل مضر بودن مواد تشکیل دهنده آن زیاد برای کودکان توصیه نمی شود.  بهترین همبرگر  برای کودکان همبرگری است که دارای مواد تشکیل دهنده مضر نباشد. همبرگر ماکیماه از مواد با کیفیت تشکیل شده که هیچ ضرری برای کودکان ندارد و بهترین همبرگر برای کودکان است. در این همبرگر ها از سویا استفاده شده است. بررسی های جدید دانشمندان نشان داده که غذاهای شیرین و پر سدیم برای سلامتی کودکان بسیار مضر است بنابراین باید 30 درصد از پروتئین در غذای کودکان از منابع گیاهی باشد که قسمت زیادی از طریق سویا تامین می شود. سویا ریسک ابتلا به بیماری ها را کاهش می دهد.

مواد تشکیل دهنده همبرگر ماکیماه

 اگر به دنبال بهترین همبرگر برای کودکان خود هستید ما توصیه می کنیم از  همبرگر ماکیماه که از مواد با کیفیت تشکیل شده است و هیچ ضرری برای کودکان ندارد استفاده کنید. مواد تشکیل دهنده همبرگر ماکیماه شامل موارد زیر است:

۱_گوشت

مواد اصلی تشکیل دهنده همبرگر گوشت است. برای تهیه همبرگر از قسمت های مختلف بدن دام استفاده می گردد اما میزان چربی در کیفیت محصول بسیار اهمیت دارد. در تهیه همبرگر ماکیماه از گوشت قلوه گاه، سردست و گردن که کیفیت بهتری دارند استفاده می شود.

۲_چربی:

میزان چربی اثر بسیاری در کیفیت نهایی محصول دارد زیرا اگر مقدار چربی کم باشد همبرگر خشک و فاقد رطوبت مطلوب خواهد بود.

۳_پیاز:

پیاز از مواد اصلی تهیه همبرگر کارخانه ای می باشد از آنجایی که پیاز حدود 90 درصد آب دارد بنابراین باید آب موجود در پیاز را جهت رطوبت نهایی محصول در نظر گرفت. پیاز به عنوان یک طعم دهنده و از بین برنده طعم نامطلوب نقش اساسی دارد.

۴_سویا:

سویا با جذب 5 برابر آب باعث افزایش بازدهی محصول نهایی می شود و باعث ترد شدن و آبدار بودن همبرگر می شود.

۵_آرد سوخاری و آرد گلوتن:

آرد سخاری و آرد گلوتن از دیگر مواد تشکیل دهنده همبرگر هستند.  این مواد به دلیل افزایش قدرت جذب آب باعث کاهش قیمت همبرگر می‌شوند.

۶_نمک طعام و ادویه:

ادوبه جات استفاده شده در همبرگر می توان به  زیره، زنجبیل، تخم رازیانه، تخم گشنیز، تخم‌شوید، آویشن، نعناع، فلفل سیاه و سفید، جوزهندی، دانه خردل، میخک، پاپریکا، فلفل قرمز، پودر کاری، سماق و زردچوبه اشاره کرد.

انتخاب میان وعده مناسب برای کودکان

اولین کاری که یک بچه مدرسه ای بعد از بازگشت از مدرسه انجام می دهد این است که به دنبال یک میان وعده مناسب برای رفع گرسنگی می گردد. انتخاب یک میان وعده نامناسب می تواند کالری های ناخواسته وارد بدنتان کند و حتی آن را گرسنه تر کند. نکته مهم این است که شما باید یک میان وعده مناسب برای کودک خود انتخاب کنید تا بدون افزودن کالری اضافی کودکتان تغذیه مناسبی داشته باشد و بازده مناسبی در مدرسه و کلاس درس داشته باشند.

بسیاری از متخصصان تغذیه باور دارند که کودکان به جای سه وعده غذایی بزرگ در روز باید چند وعده غذایی سبک در روز میل کنند. این نکته باعث می شود تا میزان قند آنها در طول روز ثابت بماند و گلوکز مورد نیاز مغز تامین شود و در نهایت از بی حوصلگی و خواب آلودگی بچه‌ها، در مدرسه جلوگیری نماید.

همبرگر یکی از ساندویج های آماده و مناسب برای کودکان است که دارای پروتئین و مواد مغذی لازم که برای رشد کودک لازم است را داراست. استفاد از ساندویج همبرگر می تواند یک تغذیه مناسب برای کودکان باشد که باعث رشد کافی و افزایش قدرت یادگیری آنها می شود.

مواد مغذی برای رشد کودکان

همبرگر ماکیماه که مواد اصلی تشکیل دهنده آن گوشت است دارای مقدار زیادی اسید آمینه های ضروری مورد نیاز بدن است. همچنین  چربی حیوانی موجود در این همبرگر یک منبع انرژی برای بدن کودکان است. گوشت استفاده شده در این همبرگر دارای ویتامین های ضروری مانند آهن،روی، سدیم،کلر و منیزیم است که برای رشد کودکان نیاز است.

خرید محصولات ماکیماه

اگر قصد درست کردن فست فود سالمی را برای کودک خود دارید با استفاده از محصولات ماکیماه میتوانید از تغذیه و سالم بودن غذای کودک خود اطمینان حاصل نماید. برای خرید محصولات ماکیماه می توانید به  فروشگاه ماکیماه مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید