اکثر ما زمانی که قصد خرید سوسیس را داریم، به اولین موردی که نگاه می کنیم قیمت سوسیس می باشد، چرا برخی قیمت پایینی دارند و برخی با قیمت بالاتری عرضه می شوند، تفاوت در کجاست؟

به طور کل از مهم ترین دلایل اختلاف قیمت سوسیس، گوشت مورد استفاده شده و افزودنی های بکار گرفته در ترکیبات آن می باشد. بسیاری از برند ها برای بالا بردن عمر سوسیس با به کارگیری افزودنی نا مجاز اقدام به تولید سوسیس و کالباس می نمایند، که این افزودنی ها سلامت انسان را تهدید می نمایند.

اما ما در ماکیماه با تولید محصولات درجه یک از گوشت تازه و استفاده از افزودنی های مجاز اقدام به تولید محصولی سالم برای خانواده های ایرانی کرده ایم. شما می توانید محصولات ماکیماه را بدون هیچ واسطه ای از فروشگاه وب سایت خریداری نمایید.

نکات مهم در خرید سوسیس و کالباس

در خرید سوسیس به ترکیبات به کار رفته و میزان گوشت دقت نمایید.
سوسیس سالم نباید بوی ترشی از خود داشته باشد.
اگر رنگ سوسیس شما قهوه ای رنگ می باشد، به هیچ عنوان آن را مصرف نکنید، چرا که سوسیس و کالباس سالم به رنگ صورتی رنگ می باشد.
از فروشگاه معتبر خرید نمایید.
به تاریخ مصرف و علامت استاندارد و سیب سلامت کالاهای خوراکی دقت لازم را حاصل فرمائید.

ماکیماه در همه شهرهای ایران به ویژه تهران ارسال کالا دارد. یک مژده خوب برای کسانی که در تهران سفارش خود را می دهند این که، ارسال محصولات رایگان می باشد.

قیمت سوسیس

اگر به دنبال مزه واقعی سوسیس و کالباس هستید، و می خواهید از مواد غذایی سالم استفاده نمایید، می توانید از محصولات ماکیماه استفاده نمایید. شما می توانید با تخفیف های ویژه ای که هر ماه در داخل وب سایت گذاشته می شود، با بهترین قیمت سوسیس و کالباس را خریداری نمایید.

نحوه ارسال ماکیماه در این روز ها، که کرونا سلامت همگان را به خطر انداخته است، به این صورت می باشد که با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، سفارش شما را در کم ترین زمان ممکن به دست شما عزیزان می رسد.

شما می توانید جهت هرگونه سوال و پرسش با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. با ماکیماه سالم زندگی کنید.