برای خرید کالباس و سوسیس می توانید بدون نیاز به حضور در محل شرکت، تنها با چند کلیک ساده از طریق وب سایت، محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید. در شرایطی که ویروس کرونا سلامت همگان را به خطر انداخته هست، شما برای حفظ سلامت خود می توانید بدون هیچ نگرانی ای، اقدام به ثبت سفارش محصولات نمایید و در کم ترین زمان ممکن، با رعایت پروتکل های بهداشتی محصولات را درب خانه تحویل گیرید. مژده برای کسانی که در تهران هستند، ارسال برای تمام مناطق تهران رایگان می باشد.

نکات مهم در خرید کالباس

به هیچ عنوان به دنبال خرید کالباسی نباشید که در ترکیبات آن آب زیادی بکار رفته باشد، چراکه این موضوع نشان دهنده کیفیت پایین محصول می باشد.

  • رنگ سطح کالباس باید یکنواخت و به رنگ صورتی روشن باشد.
  • کالباس باید بدون بوی بد باشد.
  • سطح محصول باید عاری از هرگونه لکه و دون دون باشد.
  • حتما هنگام خرید به مارک ماکیماه، تاریخ انقضا و علامت استاندارد توجه داشته باشید.

کالباس در خارج از ایران

در خارج از ایران کالباس با انواع گوشت‌های نظیر گوشت خوک ، ران گاو یا گوساله تولید می شود. به غیر از گوشت ممکن است از استخوان ها برای طعم بهتر کالباس نیز استفاده شود. در خارج کالباس‌ها را به صورت کاملا پخته و یا خام تولید می شود؛ البته این را نیز باید گفت که کالباس ها هر یک نحوه پخت متفاوتی دارد.

افزودنی‌های کالباس

فقط طعم و مزه نیست که این گوشت فرآوری شده را محبوب می کند ، قیمت مناسب و راحتی استفاده نیز، از مزایای دیگر استفاده از خانواده کالباس ها می باشد. چند برش ژامبون خوب بین نان می تواند بهترین میان وعده برای تمامی سنین باشد. یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه نمایید، افزودنی های مورد استفاده در کالباس ها می باشد.

کالباس قطعه قطعه شده به دلیل فروش نمک زیادی دارد و به طور کلی دارای نیترات و نیتریت است. این مواد نگهدارنده سبب می شوند که گوشت رنگ صورتی کدر به خود بگیرد، که این موضوع سبب می شود عمر محصول بالا تر برود و در نتیجه برای سلامتی مضر باشد. برخلاف سایر شرکت های تولید سوسیس و کالباس، ما در ماکیماه با استفاده از افزودنی های مجاز اقدام به تولید محصولات می نماییم تا سلامت مشتریان به خطر نیفتد.

فروشگاه

شما عزیزان اگر به دنبال مزه واقعی سوسیس و کالباس و استفاده از مواد غذایی سالم هستید، می توانید به فروشگاه وب سایت مراجعه فرمایید و اقدام به ثبت سفارش نمایید. با ماکیماه سالم زندگی کنید.