خرید سوسیس

خرید سوسیس ماکیماه

در این روز ها که ویروس کرونا سلامت همگان را به خطر انداخته است، شما بدون هیچ نگرانی ای می توانید اقدام به خرید سوسیس و محصولات دیگر ماکیماه نمایید. محصول با بسته بندی ویژه و رعایت پروتکل های بهداشتی به دست شما عزیزان می رسد. اگر به دنبال یک طعم جدید و واقعی از سوسیس و کالباس هستید، می توانید از محصولات ماکیماه استفاده نمایید.
 خرید سوسیس

انواع روش تولید سوسیس

سوسیس خشک، سوسیس پخته شده ای است که تخمیر و خشک می شود ( هات داگ، کوکتل، ایتالی سوسیس ) و برخی نیز در آغاز فرایند خشک کردن دود داده می شوند. سوسیس های دودی، شامل سالامی، دراو بدتر ، فنلاندی مونتورستی ، سوکوک ، لندجوگر (دودی) ، اسلیم جیمز و سوسیس تابستانی می باشد؛ که شما می توانید آن ها را حتی سرد نیز سرو نمایید.

سوسیس گیاهی

سوسیس گیاهی بدون گوشت درست می شود ، به عنوان مثال بر اساس پروتئین سویا یا توفو ، همراه با گیاهان و ادویه ها تهیه می شود. برخی سوسیس های گیاهی لزوماً گیاهی نیستند و ممکن است حاوی موادی مانند تخم مرغ باشند.

سوسیس خام

سوسیس خام با گوشت خام درست می شود و پخته نمی شود. آنها با تخمیر اسید لاکتیک حفظ می شوند و ممکن است خشک ، نمکی یا دودی شوند. بیشتر سوسیس و کالباس های خام برای مدت طولانی حفظ می شوند، به عنوان مثال می توان از متوورست و سالامی نام برد.

سوسیس پخته

سوسیس پخته شامل آب و امولسیون می باشد که در ترکیبات آن ها گاه شاهد وجود اعضای خام گوشت نیز در ترکیب با گوشت های پخته شده هستیم. در مقایسه با دو گروه دیگر، سوسیس های پخته شده عمر کم تری دارند و فقط برای چند روز قابل مصرف می باشد. از محبوب ترین سویس های پختهشده می توان به سوسیس های ترکی و آلمانی اشاره کرد

علائم فساد

طعم یا بو همیشه بهترین راه برای تشخیص خراب شدن نیست، بلکه برخی از باکتری ها به خوبی مخفی می شوند و در صورت خوردن هنوز می توانند فرد را بیمار نمایند. همیشه خوب است که از تاریخ فرآوری سوسیس مطلع شوید تا سلامت خود را در زمان مصرف به خطر نیندازید.

سوسیس قهوه ای رنگ به معنای خراب شدن سوسیس می باشد. این تغییر رنگ می تواند ناشی از قرار گرفتن در معرض اکسیژن در گوشت باشد، که شما به هیچ عنوان نباید آن را مصرف نمایید.

سوسیس ماکیماه

شرکت ماکیماه تولید کننده انواع محصولات گوشتی مانند سوسیس و کالباس می باشد. محصولات ما داری استاندارد سازمان غذا و دارو و تاید وزرات بهداشت است. همه محصولات به تمام شهر های ایران نیز ارسال می گردد.

اگر به سلامت خانواده خود اهمیت می دهید و به دنبال طعم واقعی سوسیس و کالباس هستید، می توانید همین حالا به فروشگاه وب سایت مراجعه فرمایید و اقدام به ثبت سفارش نمایید، تا در کم ترین زمان ممکن سفارش خود را درب خانه تحویل گیرید.