قوانین خرید محصولات ماکیماه

تمام تلاش ما در مجموعه ماکیماه، رضایت شما مشتریان گرامی از خرید محصولات و فرآورده های گوشتی می باشد. در این راستا، توصیه می شود که قبل از خرید محصولات موارد زیر را مطالعه فرمایید، سپس اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید. در صورت داشتن  هرگونه سوال نیز می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

شرایط مرجوعی کالا

کالاهای عرضه شده با توجه به این‌ که شامل مواد‌ غذایی و کالاهای فاسد شدنی می‌باشند، امکان مرجوع نمودن کالاها به‌ جز در مواردی که به شرح زیر می باشد، وجود ندارد :

  • در صورت انصراف کاربر از خرید، باید هر چه سریع تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحد خدمات مشتریان از طریق شماره تلفن ۶۶۷۶۳۸۰۰-۰۲۱ اطلاع دهد. تنها در این حالت امکان لغو و یا تغییر در سفارش وجود دارد.
  • نقص و یا مشکلات کالا، باید حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات مشتریان اطلاع داده شود. کارشناسان نواقص اعلام شده توسط کاربر را بررسی و کنترل خواهند کرد و در صورت تایید نقص، کالا تعویض و یا در صورت تمایل با کالایی دیگر جایگزین خواهد شد.
  • در صورت مغایرت کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده، به نحوی که از روی بسته کالا قابل تشخیص باشد، چنان چه کالا در شرایط اولیه و استفاده نشده خود باقی مانده باشد، قابل تعویض خواهد بود.
  • در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل‌ و نقل قابل مشاهده باشد و یا بسته‌ بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده باشد، شما می‏ توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و در صورت درخواست شما عزیزان، ارسال دوباره، به ایران ماکیماه برگشت داده شود.

حریم شخصی

لطفاً قبل از هر اقدامی، موارد را به کارشناسان واحد امور مشتریان، از طریق شماره ۶۶۷۶۳۸۰۰-۰۲۱ تماس اطلاع دهید. از ارسال کالا  “بدون هماهنگی”  با خدمات پس از فروش جدا خودداری نمایید.

مجموعه ما برای حریم شخصی افراد حقیقی و حقوقی احترام قائل است. جهت سهولت و تسریع در امر خرید، ثبت سفارش و … طبق قوانین سایت اطلاعاتی را از کاربران خود می خواهد. درج شماره تماس و آدرس دقیق برای هماهنگی و ارسال کالای مشتری الزامی است. در صورتی که اطلاعات مشتری اعم از شماره‌ تماس و آدرس دچار نقصان بوده یا موارد مذکور صحت کافی نداشته باشد باقی مشکلات به عهده مشتری خواهد بود. امور مشتریان جهت اطمینان برای ارسال سفارشات و نهایی شدن ثبت سفارش، می‌تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی درخواست کند. حفظ و نگهداری از رمز عبور به عهده کاربر است، پس رمز کاربری خود را در اختیار شخص دیگری قرارندهید.

توجه : آسیب‏‏ های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش، به امور مشتریان اطلاع داده شود.