ماکیماه | فرآورده های گوشتی روز اروپا

سلامتی !
سلامتی بخش بزرگی از خوشبختی است .چیزی که همگی به دنبالش هستیم و شبانه روز برایش تلاش میکنیم. سرمایه اصلی ماکیماه مشتریان این شرکت میباشد به همین علت است که سعی ما همواره بر آن بوده است که سلامتی را برای شما عزیزان به ارمغان آوریم.

شرکت تولید فراورده های پروتئینی ماکیماه که با عزم و قوه الهی از سال 1385 در جهت بهبود شرایط مواد پروتئینی و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا ، سوسیس ،  کالباس ، انواع  استیک ،انواع ژامبون ، هات داگ و انواع دیگری از مواد گوشتی و پروتئینی با استفاده از تازه ترین گوشت ها ، چکاب های سلامت و نازل ترین ترین قیمت ها  تولید کرده که سفره های شما را رنگین خواهد کرد و به همین سبب موفقیت های بسیاری در را در این عرصه کسب کرده ا ست.

food-image-2
food-image-1

شرکت ماکیماه با تلاش و پشتکار و ارائه محصولات مرغوب، مفتخر به دریافت تندیس های واحد تولیدی منتخب سال 1393 و همچنین واحد تولیدی منتخب سال 1394، توسط سازمان نظارت بر مواد غذایی گردیده است. امید است با عنایت پروردگار و به پشتوانه همراهی و استقبال بی نظیر شما از محصولات سالم و با کیفیت ماکیماه، با تکیه بر دانش روز دنیا و توان جوانان کشور عزیزمان، محصولات جدیدتری به سبد غذایی شما هموطنان عزیز اضافه کنیم.